HAKKIMIZDA

 

        Fiyonk Bebe olarak 2000 yılında bebek sektöründe başladığımız yolda, siz değerli anne ve anne adaylarına daha iyi hizmet vermek amacıyla 2017 yılında Havuç Bebe olarak faaliyete geçen 2. markamızla, şubeleşerek yolumuza soluksuz devam ediyoruz. Fiyonk ve Havuç Bebe reyonlarında hamilelikten başlayarak çocuğunuzun 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz.

 

       Anne, bebek ve çocuk sektöründe kalite anlayışıyla hareket ederek, sektör deneyimi ve birikimimizi harmanlayarak uygun fiyatlı, geniş ürün yelpazemizle Fiyonk Bebe ve Havuç Bebe olarak İzmir’ de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 8 Farklı kategoride 46.000 ürün çeşitliliği ile Kraft, Chicco, Suny Baby, İdil Baby, Aziz Baby, Weewell , Philips Avent, Motorola, Suavinex, Prego gibi birbirinden kaliteli markaları bünyemizde barındırıp, her geçen gün marka sayısı ve ürün yelpazemizi artırarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

       Ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırmak amacıyla 2018 yılı başında kurulan online alışveriş sitemiz www.havucbebe.com ile istediğiniz an, istediğiniz yerden, istediğiniz ürünü; ister müşteri temsilcilerimize ulaşarak telefondan, ister sitemiz üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi en iyi şekilde paketleyip, en hızlı şekilde sıcak yuvanıza ulaştırıyoruz. Bu süreçte önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti anlayışı ile satış öncesi, satış anı ve satış sonrası da, hizmetimiz kesintisiz devam edecektir. Aramıza hoş geldiniz, keyifli alışverişler dileriz.

 

TESCİL SERTİFİKALARIMIZ