Havucbebe.com'dan satın aldığınız ürünler, 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, ARAS Kargo güvencesiyle, kapalı kutuda, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.

 

Kargo ücreti:

Satın aldığınız ürünün desisine göre fiyatlandırılır. Ücretsiz kargo için kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.
Kapıda ödeme ücreti ve kuralları:

  • Kapıda ödeme hizmet bedeli 10,00 ₺'dir. Bu ücret kargo firmasınca yapılan hizmet bedelidir. Kapıda ödeme yöntemi tercih ettiğiniz takdirde toplam sipariş tutarınıza 10,00 ₺ eklenecektir.
  • 50₺ ile 500₺ arası siparişleri kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.
  • Havucbebe olarak her kapıda ödeme siparişini göndermekle yükümlü değiliz.
  • Kapıda ödeme siparişleri için kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir, sadece nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

www.havucbebe.com ’da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile tek çekim ve havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

 

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.